______kontakt______

Natalia
Pulczyńska
509-153-060

terapia u ucznia

Partnerzy

 

PRO INSPIRO

 

coaching

Coaching to proces zmierzający do rozwoju np. osobistego, zawodowego, rodzicielskiego. Jego celem jest wspieranie klienta w ustalaniu swoich celów lub/i wykonywania konkretnych kroków na podstawie własnych odkryć, wniosków, naturalnych umiejętności oraz drzemiącego w kliencie potencjału.

Facebook

PARENT COACHING

spotkania indywidualne dla rodziców

Daj sobie szansę odnaleźć to, co masz w sobie najlepszego, by sprostać rodzicielskim wyzwaniom.

Zadzwoń już dziś!

Zapewnienie swojemu dziecku wsparcia w chwili występowania trudności w uczeniu się jest bardzo ważne, gdyż  nie tylko pomocą na ?tu i teraz?, ale i profilaktyką w dbaniu o jego rozwój i szkolną karierę.

Jeśli pomożemy dziecku w początkowej fazie pojawiających się trudności ? szybciej je przezwycięży. Dlatego nie warto czekać aż narastające trudności same się rozwiążą.

Przy występowaniu niewielkich problemów, wystarczy kilka spotkań, aby usprawnić zaburzone funkcje oraz wesprzeć zasoby ucznia, a także przekazać rodzicom potrzebną wiedzę na temat wspierania rozwoju swojego dziecka.

Celem oferowanych przez nas zajęć jest przede wszystkim pobudzanie rozwoju dziecka oraz pomoc w tworzeniu mu odpowiednich warunków rozwoju.

Dzięki profesjonalnej pomocy specjalistów i wsparciu dla rodziców, Państwa pociecha ma szansę poczuć, że jest w czymś dobra, że coś potrafi, a to poczucie doda jej motywacji i chęci do przezwyciężania trudności.

Kiedy rodzice otrzymają odpowiednią wiedze i narzędzia pracy, są w stanie sami zadbać o rozwój swojej pociechy bez względu na stopień jego trudności.

Trudności, które pojawiają się w początkowym etapie nauki są naturalne i część dzieci potrafi je przezwyciężyć dzięki pomocy nauczyciela i rodziców.  Jeśli problemy narastają, młody uczeń zaczyna doświadczać coraz to nowych niepowodzeń i zaległości. Jeśli nie zostanie okazana mu fachowa pomoc ? sytuacja ta prawdopodobnie spowoduje trwałą niechęć do nauki i przewlekłe problemy podczas edukacyjnej drogi nie tylko w szkole podstawowej.

 

Pomoc dla Rodzica

Natalia
Pulczyńska
coach
rodzicielski
pedagog

psycholog


Kinga
Dziewiątkowska
-Kozłowska
psycholog,pedagog

terapeuta pedagogiczny

Dorota Kubiak

specjalista

metody

Warnkego

logopeda

Katarzyna
Olszewska
pedagog,
neurologopeda
Agencje artystyczne Bydgoszcz